Procedury obsługi baz danych osobowych


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z bazami danych osobowych.  Przy wsparciu profesjonalnej Kancelarii Prawnej oraz wypracowanych relacjach w branży  IT jesteśmy gotowi wdrożyć indywidualnie dopasowane rozwiązania techniczne i organizacyjne, przeszkolić oraz przygotować dokumentację konieczną do zgodnego z ustawodawstwem przetwarzania danych osobowych w każdej firmie.  Posiadamy doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi na zamówienie i możemy zaproponować indywidualne oprogramowanie służące zarządzaniu bazami danych osobowych.

Pracujemy wg schematu:

  1. spotkanie z Klientem, określenie statusu przetwarzanych danych, ich zakresu i wymogów jakie nakłada ustawa w konkretnym przypadku
  2. przygotowanie projektu związanego z pełnym wdrożeniem procedury przetwarzania baz danych osobowych
  3. etap wdrożeniowy realizowany przy wsparciu kancelarii prawnej i specjalistów z branży IT: rozwiązania informatyczne, organizacyjne i techniczne
  4. przeszkolenie Pracowników
  5. zgłoszenie baz do GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) – o ile wymaga tego dana sytuacja
  6. reprezentowanie Klienta przed GIODO
  7. okresowy audyt i weryfikacja poprawności wdrożonych procedur
  8. stała współpraca i wsparcie merytoryczne i prawne

W ramach posiadanych kompetencji proponujemy Klientom pozyskanie dofinansowania na zakup niezbędnego wyposażenia, oprogramowania czy też modernizację i rozbudowę konieczną do prawidłowego i pełnego wdrożenia procedury przetwarzania baz danych osobowych.

Wyróżnia nas staranność i silne zaangażowanie w sprawy Klienta.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zwróć się do nas po rozwiązanie dla poprawy bezpieczeństwa przetwarzania danych w Twojej firmie.